FIDE.PL

Menu

Szukaj

XD Design - przemyślane rozwiązania

Holenderskie studio projektowe XD Design już od ponad trzydziestu lat zatrudnia projektantów z całego świata tworząc produkty idące z duchem czasu. Zespół młodych i kreatywnych designerów pragnie wprowadzać usprawnienia do codziennego życia, zarówno w sensie funkcjonalnym, jak i emocjonalnym, kierując się hasłem „Więcej Żyj, Mniej Się Przejmuj”.

Marka XD Design znana jest przede wszystkim z wielokrotnie nagradzanych plecaków antykradzieżowych Bobby. Znane w wielu krajach plecaki pomagają w zrelaksowaniu się w podróży bez potrzeby przejmowania się kieszonkowcami, a przy tym projektowane są z dużym naciskiem na ergonomię i doświadczenie użytkownika, zapewniając wygodę i łatwy dostęp do przenoszonych rzeczy.

Funkcjonalne i użyteczne, a przy tym wyjątkowo się prezentujące akcesoria XD Design produkowane są z dużym naciskiem na ekologię. Wykorzystywane materiały i opakowania projektowane są tak, aby pozostawiać jak najmniejszy ślad węglowy, dzięki czemu firma może pochwalić się nie tylko poprawą codziennego życia swoich klientów, ale także dbaniem o środowisko.strona mobilnastrona klasyczna


Anuluj