FIDE.PL

Menu

Szukaj

Vacu Vin

Niderlandzka firma Vacu Vin specjalizuje się w produkcji próżniowych korków do wina i próżniowo zamykanych pojemników na żywność, lecz w jej ofercie znajduje się także wiele innych funkcjonalnych produktów przydatnych w kuchni i jadalni. Przeznaczone do codziennego, lecz także profesjonalnego użytku są oryginalne, praktyczne i estetyczne, a przy tym ich wysoka jakość łączy się z atrakcyjną ceną.

Założyciel Vacu Vin, Bernd Schneider, w 1983 roku wraz ze swoim bratem Johnem opracowali system próżniowego zamykania rozpoczętej butelki wina, dzięki któremu trunek dłużej zachowywał świeżość i nie tracił swoich właściwości. Dziś wielokrotnie udoskonalana wersja próżniowego korka znana jest na całym świecie, produkt sprzedał się już w ponad 30 milionach egzemplarzy, a w 2010 roku znalazł się na holenderskim znaczku pocztowym w serii prezentującej najważniejsze holenderskie wynalazki.
Inne produkty Vacu Vin również zyskują uznanie – łącznie zdobyły już ponad 20 nagród za design, projekt i funkcjonalność.strona mobilnastrona klasyczna


Anuluj