FIDE.PL

Menu

Szukaj

Silit

Od 1920 roku niemiecka firma Silit produkuje wysokiej jakości naczynia i akcesoria kuchenne, które cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Nic dziwnego – dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów produkty sygnowane logiem tej marki wyróżniają się nieprzeciętną trwałością, a efektowny design i szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że cieszą oko estetycznym wyglądem.

Znakiem rozpoznawczym marki są kolorowe naczynia kuchenne – garnki, brytfanny, szybkowary – wykonane z opatentowanego materiału Silargan. Powstały w wyniku połączenia ceramiki i stali nierdzewnej jest wyjątkowo gładki i trwały (producent daje 30-letnią gwarancję!), antybakteryjny i przyjazny dla alergików – nie zawiera niklu.

W ofercie także szeroka gama akcesoriów kuchennychłyżki i łopatki o rozmaitych, specjalnie wyprofilowanych kształtach ułatwią każde kuchenne zadanie, ostre obieraki i tarki pomogą przygotować pełną witamin sałatkę, precyzyjne termometry pozwolą przyrządzić perfekcyjny stek medium, a niezawodne minutniki sprawią, że Twój makaron zawsze będzie al dente.strona mobilnastrona klasyczna


Anuluj