FIDE.PL

Menu

Szukaj

Morphy Richards - domowe urządzenia elektryczne

Morphy Richards to angielska marka, która już od ponad 75 lat zajmuje się produkcją niedużych sprzętów elektrycznych. Są zazwyczaj produkty ułatwiające codzienne życie – robotów kuchennych, czajników, tosterów itp. Wszystkie produkty mają bardzo elegancki i stylowy wygląd. Wśród nich znajdują się także bardzo funkcjonalne (i oryginalne) urządzenia jak np. wolnowary, maszyny do wypieku chleba czy elektryczny zaparzacz do herbaty.

Firma Morphy Richards specjalizuje się w produkcji małych urządzeń gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku. Wieloletnie dziedzictwo zostało bez problemu utrzymane dzięki niezawodnym i praktycznym sprzętom.

Marka Morphy Richards postawiła sobie za cel sprzyjanie wszystkim osobom zajmującym się gospodarstwem domowym. Producent skoncentrował się więc na wysokiej jakości produktów, które są dostępne w przystępnej cenie. Korzystanie z ich sprzętu to nie tylko oszczędność czasu, ale także odciążenie z natłoku codziennych obowiązków.

O popularności i zaufaniu do marki Morphy Richards może świadczyć, że aż 90% gospodarstw domowych w Wielkiej Brytanii deklaruje posiadanie przynajmniej jednej sztuki ich produktu.strona mobilnastrona klasyczna


Anuluj