FIDE.PL

Menu

Szukaj

Lechuza

Donice niemieckiej marki Lechuza to innowacyjne rozwiązanie znacznie ułatwiające pielęgnację roślin – szczególnie we współczesnym, zabieganym świecie, gdy nie zawsze udaje się pamiętać o systematycznym podlewaniu kwiatów.

Każda z eleganckich, designerskich doniczek Lechuza – przeznaczonych zarówno do wnętrz, jak i np. na taras – wyposażona jest w specjalny system samonawadniający, który, w zależności od typu rośliny, eliminuje konieczność podlewania od dwóch do nawet dwunastu tygodni!

Piękne wzornictwo donic Lechuza (wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na konkursach designu) połączone z zielenią zadbanych roślin może stać się naprawdę efektowną i bardzo stylową dekoracją każdego wnętrza – zarówno tego domowego, jak i firmowego, w biurze, restauracji czy hotelu. Donice sprawdzą się także na balkonach, tarasach i w ogrodach – dzięki specjalnej funkcji odpływu nawet podczas intensywnych opadów deszczu rośliny zawsze będą miały zapewnioną odpowiednią wilgotność podłoża.strona mobilnastrona klasyczna


Anuluj