FIDE.PL

Menu

Szukaj

wyciskacze wolnoobrotowe Hurom

Od 1974 roku marce Hurom przyświeca jeden cel: tworzenie urządzeń, które pozwolą przygotować świeży owocowy lub warzywny sok bez straty minerałów i cennych składników odżywczych. Tak powstały wolnoobrotowe wyciskarki, które dzięki nowoczesnym technologiom pomogą zaledwie w kilka chwil przygotować bombę witaminową we własnej kuchni.

Wyciskarki Hurom wykorzystują opatentowaną technologię wolnoobrotowego wyciskania soków (SST). Polega ona na delikatnym miażdżeniu składników za pomocą wyprofilowanego wałka ślimakowego. Minimalna prędkość procesu zapobiega degradacji składników odżywczych, a przygotowany sok zachowuje swą świeżość nawet do 72 godzin.

Wyciskacze pozwolą nie tylko przygotować soki – wiele z nich zostało wyposażone w dodatkowe akcesoria, które pozwolą przyrządzić domowe lody, mleko migdałowe, zmielić mak czy zioła.

Urządzenia są łatwe z montażu, proste w obsłudze, a czyszczenie poszczególnych elementów nie zajmuje zbyt wiele czasu. Wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości w 100% wolnych od BPA są bezpieczne dla zdrowia. Co więcej, zostały wyposażone w silnik indukcyjny objęty 10-letnią gwarancją (po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta).

Marce Hurom zaufało już ponad milion użytkowników w 70 krajach na całym świecie – dołącz do nich, ciesząc się szklanką świeżego soku każdego dnia.strona mobilnastrona klasyczna


Anuluj