FIDE.PL

Menu

Szukaj

Chroma - noże kuchenne

Marka Chroma powstała w 1989 r. w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się w produkcji profesjonalnych noży z japońskiej stali wysokiej jakości, które cieszą się na całym świecie zasłużoną doskonałą opinią.

Jakość, idealnie ostre ostrza i wysoki komfort użytkowania doceniają profesjonalni szefowie kuchni na całym świecie – w 90% europejskich restauracji wyróżnionych gwiazdkami Michelin używa się właśnie noży Chroma.

Noże Chroma w większości wytwarzane są w Japonii, często ręcznie, w małych manufakturach z wielowiekowymi tradycjami i zwycięsko wychodzą ze starć z konkurencyjnymi markami, gdzie noże produkowane są masowo z użyciem najnowszych technologii.
Japońskie akcenty pojawiają się także we wzornictwie – noże z kolekcji Haiku mają tradycyjne japońskie kształty, a ich rękojeści wykonywane są z pięknie prezentującego się drewna honoki.

Wzornictwo to kolejna mocna strona marki Chroma – jego wysoki poziom gwarantuje współpraca ze znanymi projektantami, jak np. Ferdinandem Alexandrem Porsche czy Sebastianem Cornanem.
Zaprojektowana przez F. A. Porsche kolekcja Type 301 zdobyła wiele prestiżowych nagród za design, a egzemplarze noży z tej linii można znaleźć w muzeach sztuki nowoczesnej.

Noże Chroma to produkt wysokiej klasy, który spełni wymagania profesjonalnych szefów kuchni, jak i zadowoli wszystkich amatorów kulinarnych wyzwań. Przy odpowiednim użytkowaniu i dbałości o ostrza noże Chroma będą w doskonałym stanie służyć przez długie lata.strona mobilnastrona klasyczna


Anuluj