FIDE.PL

Menu

Szukaj

patelnie Ballarini

Paolo Ballarini rozpoczął swą karierę od produkcji metalowych przedmiotów, takich jak klatki na ptaki i utensylia kuchenne. Na szczęście zdecydował się rozwijać swoją firmę w kierunku naczyń do gotowania, dzięki czemu możemy dziś cieszyć się wysokiej jakości patelniami marki Ballarini.

Siedziba firmy założonej w 1889 roku mieści się w Rivarolo Mantovano, a brama miasta dumnie prezentuje się w logo. Patelnie są produkowane we Włoszech, w duchu lokalnego podejścia do przygotowywania jedzenia, według którego gotowanie powinno być przyjemnością. By rzeczywiście mogło tak być, potrzeba solidnych naczyń, które pomogą w codziennych kulinarnych wyzwaniach. Producenci patelni Ballarini dokładają wszelkich starań, by ich produkty spełniały oczekiwania użytkowników.

Marka czerpie z kulinarnych tradycji słonecznej Italii, ale jednocześnie idzie z duchem czasu. Patelnie sygnowane logiem marki pokryte są powłoką nieprzywierającą umożliwiającą zdrowe gotowanie bez tłuszczu, tak ważne dla współczesnych smakoszy. Firma wprowadza także nowoczesne rozwiązania, takie jak system Thermopoint, wskazujący, czy patelnia jest już wystarczająco rozgrzana lub czy ostygła na tyle, że można ją bezpiecznie umyć.strona mobilnastrona klasyczna


Anuluj